left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Atrakcje

Wybierz datę pobytu

Przyjazd

Wyjazd

Piękna Małopolska

Hotel Na Wierzynka w Wieliczce otoczony jest pięknymi atakcjami, które warto odwiedzić planując  pobytu w naszym ośrodku. Zobacz niektóre z nich i już dzisiaj zaplanuj swój wypoczynek. Zapraszamy do rezerwacji, a chętnie pomożemy w organizacji czasu wolnego. 

Kopalnia Soli Wieliczka

wpisana w 1978 roku na pierwszą listę dziedzictwa UNESCO jest miejscem, którego nie można pominąć odpoczywając w Hotelu Na Wierzynka w Wieliczce. To atrakcja turystyczna doskonała dla całych rodzin, jak i grup zorganizowanych, szczególnie wycieczek szkolnych. Oddalona od Hotelu Na Wierzynka ok. 1 km. Co znajdziesz w Kopalni Soli Wieliczka? Około 245 kilometrów wydrążonych korytarzy na 9 poziomach, których maksymalna głębokość sięga 327 metrów. To pasjonująca podróż po historii sięgającej aż średniowiecza. Zagłęb się we wnętrza podziemnego, solnego świata.

czytaj więcej

Kopalnia Soli Bochnia

to najstarsza kopalnia w Polsce, która na listę światowego dziedzictwa UNESCO została wpisana w 2013 roku. Oddalona od Hotelu Na Wierzynka jedyne 30 kilometrów. Kopalnię Soli Bochnia możesz zwiedzać na różne sposoby: trasą przyrodniczą, historyczną, śladami kaplic bocheńskich górników, a nawet skorzystać z podziemnej przeprawy łodzią. Chcąc zadbać o swoje zdrowie możesz również skorzystać z noclegu 250 metrów pod ziemią lub z pobytu w komorze ważyn.

czytaj więcej

Kraków

stolica województwa małopolskiego przyciąga swoim niezwykłym klimatem oraz legendami, które zna właściwie każde dziecko. Jedno z najstarszych miast w Polsce, z bogatą historią i mnóstwem turystycznych atrakcji pozwala na spędzenie co najmniej jednego dnia na zwiedzaniu urokliwych zakątków i zabytków. Wśród nich znajdziesz: stare miasto (wpisane w 1978 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO), Barbakan, Brama Floriańska, Bazylika Mariacka, Planty, Zamek na Wawelu i wiele innych.

Myślenice

Góra Chełm

to miejsce, które powinien odwiedzić każdy kto kocha aktywny wypoczynek. Wędrówka pieszym szlakiem na Górę Chełm przysporzy nie lada okazji do podziwiania przyrody i wspaniałych górskich krajobrazów. Zielony szlak prowadzący do celu wiedzie między innymi wzdłuż najdłuższej trasy krzesełkowej w Polsce. Na szczycie czekają nie tylko piękne widoki, ale również plac zabaw dla dzieci, wieża widokowa, a zimą działa tutaj stacja narciarska.

Ojcowski Park Narodowy

położony około 30 km od Hotelu Na Wierzynka przyciągnie Cię swoim urokiem i niezwykłą historią. To tutaj znajdziesz ruiny średniowiecznego zamku w Ojcowie, Zamek Pieskowa Skała, Kaplicę “Na wodzie”. Szlaki poprowadzą Cię przez piękny krajobraz Doliny Prądnika z zachwycającą roślinnością i formacjami skalnymi. W Ojcowskim Parku Narodowym znajdują się liczne jaskinie powstałe w wyniku zjawisk krasowych oraz przyciągające wzrok wapienne skały, takie jak: Brama Krakowska, Rękawica czy Maczuga Herkulesa.

czytaj więcej

© 2024 Hotel Na Wierzynka - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres