left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Sauny

Wybierz datę pobytu

Przyjazd

Wyjazd

Sauny w Hotelu na Wierzynka

Idealne miejsce dla osób poszukujących odprężających chwil i wypoczynku

Mini Spa w Hotelu na Wierzynka w Wieliczce to idealne miejsce dla osób poszukujących odprężających chwil i wypoczynku. Składa się ono z kompleksu saun i groty solnej, z której mogą korzystać zarówno goście hotelowi, jak i osoby z zewnątrz. Wystarczy zarezerwować termin i cieszyć się z relaksu w przyjemnym klimacie.

 

Sauny Na Wierzynka

w Hotelu Wierzynka

W skład Saun w Hotelu na Wierzynka wchodzą:

  • sauna fińska - gorące sesje przeplatane zimnymi prysznicami poprawiają krążenie, działanie układu oddechowego, odprężają ciało, a także przyspieszają przemianę materii i oczyszczają organizm z toksyn. Temperatura w saunie fińskiej wynosi od 80 do 120 stopni Celsjusza, a wilgotność około 15%.
  • sauna parowa - inhaluje drogi oddechowe, oczyszcza ciało, wygładza i nawilża skórę. Temperatura w saunie parowej oscyluje w okolicy 40-45 stopni Celsjusza, natomiast wilgotność to nawet 100%.
  • sauna infrared - sesje w saunie infrared pozwalają pozbyć się toksyn z organizmu, w tym metali ciężkich, oczyścić skórę, złagodzić bóle i przede wszystkim - zrelaksować się. To propozycja dla osób, które nie przepadają za wysokimi temperaturami, które tutaj wynoszą około 50 stopni Celsjusza, przy niewielkiej wilgotności 5-25%. 
  • grota solna - wygodne siedziska, klimatyczne światła i dobroczynny mikroklimat pozwalają zrelaksować się i realnie zadbać o swoje zdrowie. Sól, która jest wykorzystywana w grocie, ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. To miejsce przeznaczone szczególnie dla osób borykających się z problemami układu oddechowego. 

Korzystanie z Mini Spa to doskonały pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi, propozycja na wieczór panieński, urodziny czy po prostu na wyjątkowo relaksujące piątkowe popołudnie z przyjaciółmi. Pobyt w naszym klimatycznym kompleksie saun i grocie solnej można uzupełnić smacznym posiłkiem w Restauracji Maryla lub noclegiem w Hotelu na Wierzynka w Wieliczce. W każdej z opcji gwarantujemy niezapomniany relaks i odpoczynek.
Rezerwacji można dokonać mailowo lub telefonicznie.

CENNIK SAUNY NA WIERZYNKA - REZERWACJA

© 2024 Hotel Na Wierzynka - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by lemonpixel booking by hotres